Wykaz kursow

Kierowca-operator wózków napędzanych podnośnikowych

wtorek, 18 wrzesień 2018 8:00 - sobota, 22 wrzesień 2018

Kurs wózki widłowe pozwala zdobyć uprawnienia operatora wózków jezdniowych z napędem silnikowym. Jest warunkiem koniecznym do podjęcia zatrudnienia we wszelkiego rodzaju magazynach, hurtowniach, oraz w zakładach produkcyjnych.

 

Obsługa kas fiskalnych

środa, 19 wrzesień 2018

Kursant pozna na szkoleniu przepisy regulujące zasady zastosowania kas fiskalnych w placówkach handlowych, oraz nauczy się kolejności działań wykonywanych podczas ich obsługi.

Kierowca - operator wózków jezdniowych z napędem silnikowym

piątek, 21 wrzesień 2018

Zapoznanie z budową i zasada działania wózków różnych typów, pozwalające na ich prawidłową eksploatację

Szkolenie w ramach kampanii „Pracuję legalnie!”

piątek, 21 wrzesień 2018 9:00

Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Państwowa Inspekcja Pracy zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się w Ośrodku Kształcenia Zawodowego w Strzyżowie – ul. Przecławczyka 20 w dniu 21 września 2018 r . od godz. 9:00. Szkolenie organizowane jest w ramach kampanii „Pracuję legalnie”, prowadzonej przez Państwową Inspekcję Pracy przy strategicznym partnerstwie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.Podczas spotkania przekazywane będą przydatne informacje zarówno dla osób zatrudnionych, jak i podmiotów je zatrudniających.

Egzamin kwalifikacyjny osób zajmujących się dozorem lub eksploatacją sieci, instalacji i urządzeń grup I, II i III

piątek, 21 wrzesień 2018 16:00

Zapraszamy wszystkich zainterersowanych na egzamin z zakresu dozoru i eksploatacji sieci, instalacji i urządzeń grup I, II i III. 

Egzamin odbędzie się 21.09.2018r. o godz. 16:00 w naszym Ośrodku w Sanoku, przy ul. Matejki 7A. 

Operator pił łańcuchowych

sobota, 22 wrzesień 2018

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sanoku zaprasza na kurs Operator pił łańcuchowych.

Uprawnienia do obsługi pilarki łańcuchowej - spalinowej wymagane są na każdym stanowisku, gdzie wykorzystywana jest pilarka spalinowa.

BHP-okresowy dla pracowników na stanowiskach robotniczych

poniedziałek, 24 wrzesień 2018

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pracujących na stanowiskach robotniczych i innych pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne.