Produkcja ZDZ Rzeszów

Artykuły rolnicze

Szatkownica do kapusty

Przeznaczona jest do krojenia kapusty w celach prywatnych jak i przemysłowych (bary, restauracje itp). Prosta konstrukcja zapewnia łatwą obsługę, trwałość eksploatacyjną i dużą wydajność krojenia.
Produkowana przez nas SZATKOWNICA DO KAPUSTY TYP SZT-370 posiada: ŚWIADECTWO JAKOŚCI ZDROWOTNEJ H-HŻ-6071-53/15/D dopuszczające wyrób do kontaktu z żywnością.

Bęben do buraczarki

Bęben buraczarki przeznaczony jest do krojenia (szatkowania) buraków. Występuje w dóch wersjach - z drobnym lub grubym zębem.

Łuszczarka do kukurydzy

Łuszczarla do kukurydzy przeznaczona jest do łuskania wysuszonych kolb kukurydzy. Prosta konstrukcja (mocowanie do stabilnego blatu) zapewnia łatwą obsługę, trwałość eksploatacyjną i dużą wydajność .

Świder do ziemi, gleby

Narzędzie to służy do wiercenia w ziemi otworów na np. pod słupki ogrodzeniowe, dołki do sadzenia drzew itp. Świder znakomicie nadaje się do większości rodzaju gleb. Świdry naszej produkcji posiadają specjalnie ukształtowany kąt natarcia, który zapewnia łatwe "wgryzanie" w glebę.

Motyka

Motyka naszej produkcji służy do spulchniania gleby, kopczykowania roślin, zwalczania chwastów. Zastosowanie głównie w ogrodnictwie i rolnictwie.
Występuje w dwóch rozmiarach.

Wyszukaj kurs