Produkcja ZDZ Rzeszów

Artykuły rolnicze

Szatkownica do kapusty

Kup na Allegro.pl
Przeznaczona jest do krojenia kapusty w celach prywatnych jak i przemysłowych (bary, restauracje itp). Prosta konstrukcja zapewnia łatwą obsługę, trwałość eksploatacyjną i dużą wydajność krojenia.
Produkowana przez nas SZATKOWNICA DO KAPUSTY TYP SZT-370 posiada: ŚWIADECTWO JAKOŚCI ZDROWOTNEJ H-HŻ-6071-53/15/D dopuszczające wyrób do kontaktu z żywnością.

Świder do ziemi, gleby

Kup na Allegro.pl
Narzędzie to służy do wiercenia w ziemi otworów na np. pod słupki ogrodzeniowe, dołki do sadzenia drzew itp. Świder znakomicie nadaje się do większości rodzaju gleb. Świdry naszej produkcji posiadają specjalnie ukształtowany kąt natarcia, który zapewnia łatwe "wgryzanie" w glebę.

Bęben do buraczarki

Kup na Allegro.pl
Bęben buraczarki przeznaczony jest do krojenia (szatkowania) buraków. Występuje w dwóch wersjach - z drobnym lub grubym zębem.

Łuszczarka do kukurydzy

Kup na Allegro.pl
Łuszczarka do kukurydzy przeznaczona jest do łuskania wysuszonych kolb kukurydzy. Prosta konstrukcja (mocowanie do stabilnego blatu) zapewnia łatwą obsługę, trwałość eksploatacyjną i dużą wydajność .

Motyka

Kup na Allegro.pl
Motyka naszej produkcji służy do spulchniania gleby, kopczykowania roślin, zwalczania chwastów. Zastosowanie głównie w ogrodnictwie i rolnictwie.
Występuje w dwóch rozmiarach.

noz do kosiarek elektrycznych

Kup na Allegro.pl

Produkowany przez nas nóż dostosowany jest do większości spotykanych na rynku kosiarek elektrycznych.