Kursy w OKZ Sanok

Kurs z prawa zamówień publicznych

Szkolenie z prawa zamówień publicznych to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pozyskać wiedzę oraz nabyć umiejętności strategicznego i efektywnego przeprowadzania przetargów w sektorze środków publicznych.Usługę szkoleniową kierujemy zarówno do Wykonawców, którzy prezentują swoje oferty, jak i do Zamawiających, którzy dokonują wyboru oferty w pełni odpowiadającej na ich potrzeby realizacji.

Kurs BHP

Oferujemy szkolenia bhp dla wszystkich grup zawodowych. Zajęcia prowadzi profesjonalny wykładowca, posiadający wiedzę merytoryczną oraz szerokie umiejętności dydaktyczne. Dzięki temu wszystkie kursy są ciekawie realizowane. Kurs bhp może odbywać się zarówno w naszym Ośrodku, jak i w firmie zlecającego.

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej organizowany jest zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Podstawowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej pozwala na zapoznanie się i zdobycie umiejętności praktycznych udzielania pierwszej pomocy. W trakcie kursu uczestnicy doskonalą układanie poszkodowanych w różnych pozycjach i wykonują resuscytację na manekinach.

Kurs florystyczny

Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach florystycznych osoby zarówno z doświadczeniem w dziedzinie florystyki, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kwiattami. Kurs florystyczny to nie tylko sposób na ciekawy zawód, ale również doskonała okazja do zdobycia wiedzy dla hobbystóe i miłośników kwiatów.

Kurs Barista

W kursie baristycznym I stopnia może wziąć udział każdy kto chce zapoznać się z podstawową wiedzą na temat kawy. Szkolenia i kursy prowadzi czynnie pracujący barista. Kursy baristyczne oraz Latte Art powstały na podstawie obserwacji polskiego rynku kawy, który obecnie jest w fazie rozkwitu.

Kurs Barman

Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do samodzielnej, profesjonalnej pracy w barze, a także przyswojenie podstaw technicznych sztuki barmańskiej. Głównym zadaniem szkolenia jest przekazanie wiedzy uczestnikom tak, aby uczynić ich wysokiej klasy barmanami.

Kurs kelner

Kelner jest wizutówką miejsca w którym pracuje, ponieważ jest osobą, która jako pierwsza wita swoich gości. Dobrze wykształcony kelner nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracy. W tym celu przygotowaliśmy Kurs Kelnera umożliwiający zdobycie niezbędnych informacji i umiejętności, potrzebnych do wykonywania zawodu kelnera.

Kurs stylizacji paznokci - manicure

Kurs stylizacji paznokci obejmuje część teoretyczną, czyli wiedzę na temat budowy paznokcia, zasad higieny i dezynfekcji, ale przede wszystkim część praktyczną. Nauczysz się profesjonalnie wykonywać ekspresowy manicure frezarkowy, klasyczny i kombinowany oraz kompleksową pielęgnację dłoni i pasnokci.

Kurs kosmetyczny

Zapraszamy na kompleksowy kurs kosmetyczny. Podczas naszego kursu zapoznasz się z zawodem kosmetyczki i organizacją jej pracy. Poznasz zasady funkcjonowania salonu kosmetycznego, jego wyposażenie, zastosowanie specjalistycznej aparatury. Poznasz budowę i fizjologię skóry, paznokci i włosów.

Kurs fryzjerski

Kurs fryzjerski przeznaczony jest dla wszystkich, których interesują zagadnienia z zakresu fryzjerstwa, a w szczególności dla osób, które nie posiadają doświadczenia w tej dziedzinie. Kurs bowiem jest tak przygotowany, by nauczyć fachu fryzjerskiego od podstaw.

Kurs krawiecki

Kurs skierowany jest do osób, które chcą nauczyć się szycia na własne potrzeby oraz dla osób, które marzą o pracy w zawodzie krawca, czy projektanta odzieży.Kurs trwa ok 50 godzin.

Kurs kucharza

Kurs kucharza pozwoli Ci na znalezienie pracy w wielu lokalach gastronomicznych na terenie całej Europy. Celem jego jest zapoznanie uczestników kursu z zagadnieniami dotyczącymi m.in.:

Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Celem kursu jest nabycie przez słuchaczy wiedzy i umiejętności z zakresu podstaw pedagogiki, psychologii, metodyki oraz praktyki metodycznej.
Kurs przeznaczony jest dla osób chcących pełnić funkjce instruktora praktycznej nauki zawodu, które nie posiadają kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Kurs Animator czasu wolnego

Głównym celem kursu jest przygotowanie do pracy w charakterze Animatora czasu wolnego. Uczestnicy zdobędą wiedzę, która umożliwi im podjęcie współpracy z biurami podróży w zakresie animacji, jak również mogą zostać animatorem zabaw dla dzieci.

Kurs opiekuna osób starszych

Celem kursu "Opiekun osób starszych" jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu opieki nad osobą starszą.
Na kursie nauczysz się m.in. jak opiekować się osobą starszą, jak ją pielęgnować, poznasz także podstawy żywieniowe osób starszych oraz elementy rehabilitacji.

Kurs opiekunka w żłobku lub klubie dziecięcym

Program kursu "Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" obejmuje 280 godzin z czego 80 godzin realizowanych jest w formie zajęć praktycznych. Program szkolenia obejmuje następujące bloki tematyczne:

Kurs opiekunka dziecięca

Kurs opiekunka dziecięca adresowany jest do osób chcących zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania pracy w charakterze opiekuna/opiekunki małych dzieci, a także do rodziców pragnących poszerzyć swoje kwalifikacje w zakresie wychowywania i opieki nad małym dzieckiem.

Kurs kadry i płace

Kurs kadry i płace dedykowany jest dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie profesjonalnej obsługi kadrowej firmy czy instytucji.
W trakcie kursu dowiesz się:

Kurs księgowości

Kurs księgowości ma na celu przygotowanie uczestników do efektywnego wykonywania pracy w działach finansowo-księgowych. Na kursie rachunkowości wraz z wykładowcą poprowadzisz księgi rachunkowe.

Kurs z obsługi kas fiskalnych

Kurs obsługi kas fiskalnych i terminala kart płatniczych przygotowuje do nabycia umiejętności w zakresie samodzielnego obsługiwania urządzeń fiskalnych dla osób chcących zawodowo zajmować się obsługą kas fiskalnych.

Kurs monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Celem kursu jest przygotowanie jego uczestników do pracy w zawodzie montera wewnętrznych instalacji sanitarnych. Słuchacze nabędą wiedzę dotyczącą m.in.:

Kurs stolarz

Kurs stolarza obejmuje podstawy wiedzy o drewnie oraz szkolenie w zakresie obsługi maszyn i elektronarzędzi wykorzystywanych w stolarstwie.
Zapewniamy materiały dydaktyczne, sprzęt i materiały niezbędne do zajęć praktycznych.

Kurs z usług remontowo-wykończeniowych

Celem kursu jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do wykonywania budowlanych prac wykończeniowych. Podczas uczestnictwa w kursie słuchacze nabędą wiedzę i umiejętności m.in. z zakresu:

Kurs CNS

Kurs przeznaczony jest dla osób które chcą przekwalifikować się do zawodu operatora maszyn sterowanych numerycznie CNC. Nie musisz posiadać wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem. Nauczysz się wszystkiego od podstaw.

Kurs na suwnice

Zapraszamy na szkolenia dla operatorów suwnic. Kurs na suwnice jest przygotowaniem słuchacza do samodzielnego operowania suwnicą i żurawiem oraz uzyskaniem uprawnień do pracy jako operator tych urządzeń.

Kurs na wózki widłowe

Prowadzimy kursy na wszystkie kategorie wózków widłowych. Zajęcia grupowe odbywają się w małych kameralnych grupach. Kursy mogą się odbywać w naszych salach szkoleniowych lub w siedzibie firmy kienta. Termin i zakres kursu ustalany jest indywidualnie.

Kurs palacza CO

Kurs palacza CO ma na celu przygotowanie do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji - "E" i dozoru - "D" urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło w zakresie prac obsługowych, konserwacyjnych, remontowych, montażowych.

Najbliższe kursy w naszych Ośrodkach

Operator obrabiarek sterowanych...

Poniedziałek, 08 sierpień 2022
Trwają zapisy na kurs - w sierpniu w cenie 1800 zł !!!

Kierowca - operator wózków jezdniowych napędzanych

środa, 10 sierpień 2022
Cena promocyjna 650 zł wraz z egzaminem UDT- nie zwlekaj zapisz się już dziś !!! Celem szkolenia...

Kurs Kadry i Płace

Czwartek, 11 sierpień 2022
Zapraszamy na kurs Kadry i Płace

Operator-kierowca wózka jezdniowego wraz z...

Sobota, 13 sierpień 2022
Zapraszamy na kurs: Obsługi wózka jezdniowego we wszystkich kategoriach wraz z egzaminem przed...

Operator obrabiarek sterowanych...

Poniedziałek, 15 sierpień 2022
Trwają zapisy na kurs - w sierpniu w cenie 1800 zł !!!

Kurs Kierownik Kolonii

Wtorek, 16 sierpień 2022 - czwartek, 01 wrzesień 2022
Celem kursu jest przygotowanie do pełnienia funkcji kierownika wypoczynku oraz zdobycie...

Kierowca - operator wózków jezdniowych napędzanych

środa, 17 sierpień 2022
Cena promocyjna 650 zł wraz z egzaminem UDT- nie zwlekaj zapisz się już dziś !!! Celem szkolenia...

Zakładanie własnej firmy - ABC Przedsiębiorczości

Czwartek, 18 sierpień 2022
Szkolenie z zakresu zakładania i prowadzenia własnej działalności.

Kurs Kadry i Płace

Czwartek, 18 sierpień 2022
Zapraszamy na kurs Kadry i Płace

Operator obrabiarek sterowanych...

Poniedziałek, 22 sierpień 2022
Trwają zapisy na kurs - w sierpniu w cenie 1800 zł !!!

Kierowca - operator wózków jezdniowych napędzanych

środa, 24 sierpień 2022
Cena promocyjna 650 zł wraz z egzaminem UDT- nie zwlekaj zapisz się już dziś !!! Celem szkolenia...

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Niedziela, 28 sierpień 2022
Zapraszamy do odbycia kursu: Technolog robót wykończeniowych w budownictwie.

Operator obrabiarek sterowanych...

Poniedziałek, 29 sierpień 2022
Trwają zapisy na kurs - w sierpniu w cenie 1800 zł !!!

Odnowienie i poszerzenie uprawnień spawalniczych

Poniedziałek, 29 sierpień 2022
Zapraszamy na weryfikację, odnowienie i poszerzenie uprawnień spawalniczych we wszystkich metodach.

Kurs BHP dla pracodawców i innych osób...

Wtorek, 30 sierpień 2022
Kurs BHP okresowy dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami oraz dla pracowników na...

Kierowca - operator wózków jezdniowych napędzanych

środa, 31 sierpień 2022
Cena promocyjna 650 zł wraz z egzaminem UDT- nie zwlekaj zapisz się już dziś !!! Celem szkolenia...

Kurs spawania w metodzie MAG-135

Czwartek, 01 wrzesień 2022
Rozpoczęcie kursu 01.09.2022 (czwartek) godz.15:00 na spawalni w Jarosławiu. Zapraszamy na kurs...

Kurs kucharza małej gastronomii

Niedziela, 04 wrzesień 2022
Zapraszamy na kurs "Kucharz małej gastronomii I i II stopnia" w Jarosławiu.

Kurs Fryzjer damsko- męski

Poniedziałek, 05 wrzesień 2022
Zapraszamy na kurs fryzjer damsko- męski w Jarosławiu.

Kierowca - operator wózków jezdniowych napędzanych

środa, 07 wrzesień 2022
Cena promocyjna 650 zł wraz z egzaminem UDT- nie zwlekaj zapisz się już dziś !!! Celem szkolenia...