fbpx

Przygotowujący do egzaminu na uzyskanie Świadectwa Kwalifikacyjnegow zakresie Eksploatacji urządzeń , instalacji i sieci elektroenergetycznych Gr I,II,III E i D

Czwartek, 28 styczeń 2021 - czwartek, 04 luty 2021

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Stalowej Woli, Al.Jana Pawła II 25 A pok.906, Stalowa Wola, 37 -450

Szkolenie uprawnienia energetyczne

Energetyczne

Cel szkolenia z zakresu uprawnień elektroenergetycznych:

Przygotowanie do uzyskania świadectw kwalifikacyjnych w zakresie eksploatacji i dozoru sieci, instalacji i urządzeń grupy I, II, III.

 Wymagania niezbędne do udziału w kursie:

  • ukończone minimum 18 lat,
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych.

Tematyka szkolenia z zakresu uprawnień elektroenergetycznych:

Tematyka szkolenia obejmuje w swoim zakresie pełne umówienie niżej wymienionych zagadnień dotyczących poszczególnych grup.

Grupa I
Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.

Grupa II
Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.

Grupa III
Urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.

  • Po zdanym egzaminie zostaje wystwione świadestwo kwalifikacyjne na podstawie protokołu z odbytego egzaminu. Świadectwa Kawalifikacyjne wystawia sekretarz Komisji. Świadectwo Kwalifikacyjne ważne jest przez okres 5 lat od daty wystawienia. W razie utraty świadectwa kwalifikacyjnego istnieje możliwość wystawienia duplikatu świadectwa na wniosek zainteresowanego.

 

Kontakt:Ośrodek Kształcenia Zawodowego 

al.J.Pawła II 25 a pok.906

37-450 Stalowa Wola

tel 510 998 022 / 692445022

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.