fbpx


Kursy spawania - ZDZ RzeszówJeśli zależy Ci na szybkim zdobyciu uprawnień spawalniczych, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie:

Kurs w dowolnej metodzie jesteśmy w stanie przeprowadzić w ciągu 14 dni intensywnego szkolenia: od poniedziałku do piątku od 7 do 15.

Każdy kursant ma do dyspozycji własne stanowisko i nielimitowaną ilość materiałów spawalniczych: elektrod, drutu, gazów, próbek, a także fartuch, przyłbicę i rękawice.

Jeśli masz wątpliwości czy wybrałeś optymalną dla Ciebie metodę lub jeśli chciałbyś wypróbować inną niż wstępnie wybrana – umożliwimy Ci to, a instruktor pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji

 

PROWADZONE KURSY SPAWALNICZE

 

Spawalnia znajduje się w centrum Rzeszowa, niedaleko dworców autobusowego i kolejowego.

Posiadamy 10 stanowisk i sprzęt marek: EWM, Faltig, Kempi, Esab i Lincoln.
Na miejscu znajduje się egzaminator, a bezpośrednio po zakończeniu szkolenia i zaliczeniu egzaminu wydajemy dokumenty:
- książeczkę spawacza,
- świadectwo egzaminu spawacza firmowane przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach i honorowane na całym świecie, dostępne w językach: angielskim i niemieckim.

Egzaminy przeprowadzane są zgodnie z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, a wydawane przez nas Świadectwa Egzaminu Spawacza firmowane są również przez IS Gliwice.
Dokumenty wydawane są bezpośrednio po egzaminie!

Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza

Prowadzimy również egzaminy pozwalające na odnowienie posiadanych już uprawnień spawalniczych – od ręki po wcześniejszym umówieniu się. Są to egzaminy w pełnym zakresie grubości i rodzajów materiałów oraz średnic rur na wszystkich poziomach kształcenia: od złączy kątowych, poprzez złącza doczołowe blach, aż po złącza doczołowe rur.

Jeżeli ktoś chce podwyższyć zakres posiadanych uprawnień (np. zmiana zakresu grubości, pozycji spawania, grupy materiałowej) może również tego dokonać w naszej firmie.

 Naszym klientom proponujemy weryfikacje uprawnień następujących jednostek:

- Instytut Spawalnictwa w Gliwicach
- TÜV NORD

• uprawnienia Isntytutu Spawalnictwa w Gliwicach przedłużane są na miejscu przez licencjonowanego egzaminatora
• uprawnienia TÜV NORD - czas oczekiwania to ok. 5 dni roboczych

Tym, którzy posiadają doświadczenie w zawodzie spawacza nie nabyli uprawnień i uważają, że pełny kurs nie jest im potrzebny, proponujemy szkolenie skrócone trybem indywidualnym zakończone egzaminem. Koszt takiego szkolenia wraz z wydaniem dokumentów jw. – 1 000 zł.

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY Z INSTYTUTEM SPAWALNICTWA

KONTAKT

Ośrodek Szkolenia Spawaczy

al. Piłsudskiego 2
35-959 Rzeszów

ZAPISY NA KURS

Kom.: 600-824-925510-998-006
Tel.: 17 850-01-98

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00