Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie

FB ZDZRzeszow

OKZ Brzozów

OŚRODEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W BRZOZOWIE

lokal
36-200 Brzozów, ul. Ks. J. Bielawskiego 1
Tel.: 013 434-18-71, Fax.: 013 434-18-71, Kom.: 0 692-445-005

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skype: okz.brzozow_zdzrzeszow

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00

Kierownik Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Brzozowie z siedzibą przy ul. Ks. J. Bielawskiego 1, uprzejmie informuje, że istnieje możliwość zorganizowania i przeprowadzenia kursów/szkoleń dla pracodawców i/lub pracowników finansowanych ze środków uzyskanych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

kfs

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Brzozowie zaprasza wszystkich zainteresowanych kształceniem Pracodawców, którzy zamierzają inwestować w podnoszenie swoich własnych kompetencji lub kompetencji osób pracujących w firmie.

Policealne Studium w Brzozowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie prowadzi nabór na kierunek: TECHNIK BHP - okres nauczania 3 semestry. Serdecznie zapraszamy.

Trwają zapisy do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Brzozowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie. Okres nauczania 6 semestrów.
W najbliższym czasie rozpoczynamy następujące kursy