Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

header

Kursy - informacje ogólne

Opublikowano: wtorek, 29, październik 2013

Skuteczną i najszybszą drogą do uzyskania nowych kwalifikacji zawodowych lub poszerzenia dotychczasowej wiedzy i umiejętności są kursy i seminaria. ZDZ Rzeszów oferuje szeroką gamę szkoleń umożliwiających doskonalenie w danej dziedzinie, przekwalifikowanie, zdobycie zawodu, a także uzyskanie tytułów kwalifikacyjnych lub uprawnień zawodowych niezbędnych na współczesnym rynku pracy. Kursy i seminaria organizowane są w oparciu o stale aktualizowane, modułowe programy nauczania, dostosowane do zmieniających się przepisów prawnych oraz wymagań pracodawców. Wysoką jakość kształcenia zapewnia kadra wykładowców i instruktorów. Prowadzenie zajęć powierza się wyłącznie wykwalifikowanej kadrze rekrutującej się z doświadczonych specjalistów z wymaganymi uprawnieniami.

Chcesz zdobyć nowy zawód, zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?
Myślisz o rozpoczęciu pracy na własny rachunek?
Skorzystaj z naszej oferty!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, zamieszczoną w katalogu branżowym.

Odsłony: 39972

Wybór oferty na wykonanie przeglądu budynków.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie zleci wykonanie przeglądu okresowego budynków: szkolno-administracyjnego (przegląd 1-roczny), warsztatowych (WS-7 - przegląd roczny, WS-1 – przegląd 5-letni), znajdujących się przy Al.J.Piłsudskiego 2 w Rzeszowie.
Oferty prosimy składać w sekretariacie Zarządu ZDZ w Rzeszowie do dnia 8. 05. 2015 r. W treści oferty prosimy umieścić pełny koszt wykonania usługi oraz przedstawić uprawnienia do przeprowadzenia w/w zlecenia.